250 × 2,5 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова стяжка для кабелю відтворюється з практичного за своїми характеристиками матеріалу поліаміду або нейлону. Нейлон може зберігати свої механічні властивості за високих і низьких температур, має стійкість до самозаймання й самозагасальні властивості. Не схильний до руйнівного впливу цвілі та бактерій, а також горюче-мазкових матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр закріплюваного матеріалу | 65 мм |
| Матеріал | нейлон |
| Покриття | 0 |
| Розмір | 250 × 2,5 |
- Ціна: 54 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-03585
Стяжка кабельна нейлонова чорна 250 х 2,5 (100шт)
54 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
