20 x 60


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується зазвичай разом із болтами, шпильками та гайками. Вона підкладається під головку болта або на шпильку для зменшення пошкодження поверхні деталей, створення більшої опорної площі та, найголовніше, для запобігання самовикриванню кріпильних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь А2 |
| Покриття | без покриття |
| Виробник | Польща |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 283,50 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-02797
Шайба плоска збільшена DIN 9021 НЕРЖАВЕЙКА 20 х 60 мм (5шт)
283,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
