6 x 18


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується зазвичай разом із болтами, шпильками та гайками. Вона підкладається під головку болта або на шпильку для зменшення пошкодження поверхні деталей, створення більшої опорної площі та, найголовніше, для запобігання самовикриванню кріпильних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | цинк білий |
| Виробник | Китай |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Матеріал | сталь |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
- Ціна: 382,20 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-02697
Шайба плоска збільшена DIN 9021 6 х 18 мм (1000шт)
382,20 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
