М6


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоконтрастна гайка DIN 985 зі стопорним кільцем із нейлону —шестигранна гайка з метричною або дюймовою різзю. Гайки DIN 985 використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових, виробничих, будівельних галузях спільно з болтами, гвинтами, шпильками з відповідним розміром різі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 4.9 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різьби | 6 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь А2 |
| Виробник | Польща |
| Стандарт | DIN 985 |
| Шліц | Hex (зовнішній шестигранник) |
- Ціна: 218,40 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-02569
Гайка стопорна DIN 985 НЕРЖАВІЙКА М6 мм (100шт)
218,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
