5,5 x 25 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стандарт DIN 7504K описує такий поширений кріпильний елемент як саморіз для металу, обладнаний буром. Виріб має найширшу сферу застосування та використовується в різних сферах діяльності людини. Призначенням саморізу з буром є поєднання різних металевих елементів без їхньої попередньої підготовки. Найпопулярніші саморізи такого типу в будівництві, де слугують для виробництва покрівельних і облицювальних робіт. Встановлюються гвинти DIN 7504K за допомогою шурупокрутів зі спеціальною насадкою або гайковертів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | сталь загартована |
| Покриття | пофарбований по RAL |
| Виробник | Китай |
| Стандарт | DIN 7504 K |
| Шліц | Hex (зовнішній шестигранник) |
- Ціна: 965,65 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-01075
Cаморіз по металу фарбований DIN 7504K RAL 1014 5,5 х 25 мм (500шт)
965,65 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
