20 x 34


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайба-гровер використовується для захисту нарізних з'єднань від впливу вібраційних навантажень, здатних послабити або навіть повністю зруйнувати кріплення. Використовується з гвинтами, болтами, нарізними шпильками та іншими елементами кріплення, що мають циліндричну форму.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Виробник | Китай |
| Стандарт | DIN 127 |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 709,78 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-02819
Шайба пружинна (гровер) DIN 127 Ф20 мм (200шт)
709,78 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
