20 x 60


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується зазвичай разом із болтами, шпильками та гайками. Вона підкладається під головку болта або на шпильку для зменшення пошкодження поверхні деталей, створення більшої опорної площі та, найголовніше, для запобігання самовикриванню кріпильних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Виробник | Китай |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 404,95 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-02743
Шайба плоска збільшена DIN 9021 20 х 60 мм (50шт)
404,95 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
