20 x 50


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується зазвичай разом із болтами, шпильками та гайками. Вона підкладається під головку болта або на шпильку для зменшення пошкодження поверхні деталей, створення більшої опорної площі та, найголовніше, для запобігання самовикриванню кріпильних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | сталь |
| Покриття | цинк білий |
| Виробник | Китай |
| Стандарт | DIN 6340 |
| Товщина | 3 мм |
- Ціна: 747,60 ₴/упаковка

