10 x 20


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується зазвичай разом із болтами, шпильками та гайками. Вона підкладається під головку болта або на шпильку для зменшення пошкодження поверхні деталей, створення більшої опорної площі та, найголовніше, для запобігання самовикриванню кріпильних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | цинк білий |
| Виробник | Китай |
| Стандарт | DIN 125 |
| Матеріал | сталь |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 396,90 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-02711
Шайба плоска DIN 125 10 х 20 мм (500шт)
396,90 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
