М12


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У представленому стандарті DIN 934 описані гайки шестигранної форми, що мають як дрібну, так і велику різь. Попит на такі вироби великий у всіх галузях промисловості, але найбільший попит на ці кріпильні елементи спостерігається в машинобудуванні, станкобудуванні та промисловому та громадянському будівництві. Гайки застосовують разом із болтами, анкерами та різними шпильками для фіксації деталей, будівельних конструкцій і вузлів. Встановлюються шестигранні гайки за допомогою гайкових ключів, що підходять за розміром.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 10.8 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різьби | 12 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь А2 |
| Виробник | Польща |
| Стандарт | DIN 934 |
| Шліц | Hex (зовнішній шестигранник) |
- Ціна: 235,20 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-02533
Гайка шестигранна DIN 934 НЕРЖАВІЙКА М12 мм (20шт)
235,20 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
