6,3 x 175 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саморіз для сендвіч-панелей використовується для кріплення сендвіч-панелей, фасадних шаристих плит, до металевих конструкцій. Використання саморізів не вимагає попереднього свердління отвору.
Оскільки на кінці самopeзів є свердло, заздалегідь просвердлювати отвір не потрібний Саморіз для сендвіч панелей сам нарізає різь у конструкції зі сталі в процесі закручування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 6.3 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | сталь загартована |
| Покриття | цинк білий |
| Виробник | Китай |
| Стандарт | DIN 7504 K |
| Шліц | Hex (зовнішній шестигранник) |
- Ціна: 841,05 ₴/упаковка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-00983
Саморіз для сендвіч-панелей DIN 7504K 6,3 х 5,5 х 175 мм (50шт)
841,05 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (63) 969-59-06
- +380 (67) 969-59-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
